Промоции

#WeLoveWeekends Genius гејминг периферија на попуст до 19.10

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Викенд акција #WeLoveWeekends
Специјална викенд гејминг понуда на Genius компјутерски звучници, слушалки, гејминг глушец и подлога.
Намалените цени на производите се од 16.10-19.10
Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 
 
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

MINI акција за твојата нова домашна училница/канцеларија

 
#NewSchoolRules - Твојата нова домашна училница/канцеларија
Голем избор на мини и микро бренд компјутери со или без лиценциран Windows 10, моќни Core процесори, забрзани со SSD
До 2 години гаранција, бесплатна достава низ цела Македонија!

*Можност за плаќање на рати со повеќе опции, јавете се на телефонските броеви за повеќе информации.
 
 
 
 
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.


 

#NewSchoolRules - Лиценцирани компјутер+монитор или лаптоп со бесплатна достава

 

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
#NewSchoolRules - Твојата нова домашна училница/канцеларија
Лиценцирани #refurbished бренд компјутери со моќни Core процесори, забрзани со SSD.
До 2 години гаранција, бесплатна достава низ цела Македонија!

*Можност за плаќање на рати со повеќе опции, јавете се на телефонските броеви за повеќе информации.
Нови количини на refurbished лаптоп компјутери - бизнис серии со IPS LED екрани, моќни Core i5/i7 процесори, забрзани со SSD и лиценциран Windows 10!
A class refurbished - заштеда до 70%
#NewSchoolRules - Твојата нова домашна училница/канцеларија
Лиценцирани #refurbished бренд компјутери во пакет со монитор + подарок тастатура и глувче со моќни Core процесори, забрзани со SSD и гејминг графичка картичка!
До 2 години гаранција, бесплатна достава низ цела Македонија!

*Можност за плаќање на рати со повеќе опции, јавете се на телефонските броеви за повеќе информации.
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

#MakeYourSpace - Канцелариски столици од Nowy Styl

 

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач
Канцелариски столици од
Nowy Styl
Директорски столици
Директорски столици од Nowy Styl со високо квалитетна природна и еко кожа, силна метална конструкција целосно хромирана, гасов амортизер за регулирање на висината. Механизам за лулање со регулирање според тежина на седлото, анти-шок заштита, ергономично седло и наслон. >>>
Посетителски столици
Посетителски столици од Nowy Styl со високо квалитетна природна и еко кожа, со цврста хромирана основа и подлактици хромирани и тапацирани. >>>
Работни столици
Работни столици од Nowy Styl со ергономично седло и наслон, регулирање на длабината и висината на седлото, регулирање на висината на наслонот и отпорот на грбот. Можност за заклучување на позиција по желба, регулирање на лулашкиот механизам според тежината, анти-шок механизам и подлактици - меки, гумени и ротирачки. >>>
Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме БЕСПЛАТНА испорака низ цела Македонија!

Специјална викенд понуда на nJoy UPS #WeLoveWeekends

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Викенд акција #WeLoveWeekends
Специјална викенд понуда на #nJoy #UPS.
Моќни чувари на енергија. Компатибилни со Вашиот животен стил.
Намалените цени на производите се од 02.10-05.10
Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00