#NewSchoolRules - Лиценцирани компјутер+монитор или лаптоп со бесплатна достава

 

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
#NewSchoolRules - Твојата нова домашна училница/канцеларија
Лиценцирани #refurbished бренд компјутери со моќни Core процесори, забрзани со SSD.
До 2 години гаранција, бесплатна достава низ цела Македонија!

*Можност за плаќање на рати со повеќе опции, јавете се на телефонските броеви за повеќе информации.
Нови количини на refurbished лаптоп компјутери - бизнис серии со IPS LED екрани, моќни Core i5/i7 процесори, забрзани со SSD и лиценциран Windows 10!
A class refurbished - заштеда до 70%
#NewSchoolRules - Твојата нова домашна училница/канцеларија
Лиценцирани #refurbished бренд компјутери во пакет со монитор + подарок тастатура и глувче со моќни Core процесори, забрзани со SSD и гејминг графичка картичка!
До 2 години гаранција, бесплатна достава низ цела Македонија!

*Можност за плаќање на рати со повеќе опции, јавете се на телефонските броеви за повеќе информации.
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube