MINI акција за твојата нова домашна училница/канцеларија

 
#NewSchoolRules - Твојата нова домашна училница/канцеларија
Голем избор на мини и микро бренд компјутери со или без лиценциран Windows 10, моќни Core процесори, забрзани со SSD
До 2 години гаранција, бесплатна достава низ цела Македонија!

*Можност за плаќање на рати со повеќе опции, јавете се на телефонските броеви за повеќе информации.
 
 
 
 
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.